Про asign

Компанія веб-розробок «Asign» на ринку з 2006 року.

Основна спеціалізація – створення нестандартних рішень, котрі не вміщаються в рамки безкоштовних CMS. 

«Asign» займається розробкою та підтримкою веб-сайтів, інтернет-магазинів, лендінг-пейджів (landing page); виготовленням високоякісних віртуальних турів та розробкою фірмового стилю, поліграфічної продукції.

В основі всіх web продуктів компанії лежить CMS власної розробки - «eEgnith», унікальність якої дозволяє створювати продукти будь-якої складності, які можуть задовольнити потреби навіть самого вимогливого клієнта. Всі продукти компанії здійснюються на основі технологій php, mysql, html/xhtml, css, xml, а також з використанням framework jQuery для JS. Платформа включає в себе модульну структуру, підтримку безлічі мов (з досвіду компанії максимум мов запитаних клієнтом - 8), відсутності поняття шаблонності, «eEgnith» інтегрується в будь-який дизайн, у дизайну немає необхідності бути структурним, щоб підійти під CMS.

Серед наших клієнтів є і відомі бренди: Volkswagen (Львів, Івано-Франківськ), Nissan (Львів), Honda (Львів), Mitsubishi (Київ), BMW (Львів), Інтерсоно, Пузата хата, Львівська майстерня шоколаду. А також багато інших компаній і окремих осіб, як в Україні, так і в Європі.

Наша компанія складається з дизайнерів, верстальників, програмістів, фотографів та спеціалістів з маркетингу та фінансів.

Правильний розподіл робіт, контроль якості та строків виконання дозволяє нам якісно виконувати поставлені Замовниками завдання та пишатись нашими роботами.

Гнучкий та прорахований відповідно до потреб кожного замовника підхід, починаючи від розробки технічного завдання, і до форми та графіку оплати і виконання робіт, робить нас однією з найбільш клієнто-орієнтованих компаній на ринку послуг.